Naše projektové týmy čeká velké rozuzlení. 11. ledna finálně představí plody své semestrální práce. Buďte u toho i vy!

Pokud vás zajímá, co může studentský tým za semestr práce vytvořit, dorazte 11. ledna v 17hod. na VŠE a přesvědčte se sami. Nebude toho málo:)

Prezentace projektů se budou konat na VŠE na Žižkově v Rajské budově v místnosti RB212.

Kromě prezentací projektů našich studentů se můžete těšit i na závěrečnou afterparty.

Máte nápad na projekt?

Pokud máte nápad na projekt, ale nemáte na jeho vývoj čas nebo peníze, nabízíme vám jedinečnou možnost zapojit se do našeho kurzu v rámci dalšího semestru.

Stačí, když na prezentace projektů dorazíte, svůj projekt nám představíte, a můžete se stát vedoucím studentského týmu, který váš nápad přivede k životu.