Ale nemáte na něj čas, peníze či schopnosti? Pojďte svou vizi představit našim studentům, a pokud je zaujmete, máte jedinečnost šanci získat na semestr studentský tým, který váš nápad promění v realitu.

Co mi to přinese?

Po dobu jednoho semestru získáte zdarma přístup k vývojářskému týmu studentů (cca. 4-5 lidí), se kterým budete moci v rámci organizovaného programu uvést svůj zaprášený projekt ze šuplíku k životu.

Kolik mi to zabere času?

Product owner by se měl účastnit každé hodiny kurzu, v rámci níž bude se svým týmem projekt řešit, plánovat a revidovat. Hodin je celkem 13, počínaje 23. únorem, vždy každý týden ve čtvrtek od 18h. večer na 90 minut. Pokud se budete projektu věnovat i nad rámec zmíněných hodin, projektu to jedině prospěje, ale není to bezprostředně potřeba.

Nabídka mě zaujala, co mám teď udělat?

Máte-li zájem se, coby product owner, našeho kurzu účastnit, pošlete mi do 19. února nápad na projekt (na lukas.burkon@vse.cz), který budete mít následně možnost studentům osobně představit, pokusit se je zaujmout a získat tak vlastní tým.

Prezentace nápadů probíhají 23. února od 18h. na VŠE na Žižkově v místnosti SB327.