DŮLEŽITÉ!!!

Zdravím! Vzhledem k mé dovolené 24.10 – 31.10 posílám pár informací jak postupovat + pár menších změn, které se udály v posledním týdnu!

  1. Přednášky odborníků z praxe 24.10, 7.11 a 5.12 budou probíhat ve větší místnosti SB323 (kapacita 80 lidí) z důvodů otevření přednášky pro celý KIT. Účast na těchto přednáškách je stále hodnocena 1b za účast a během mé nepřítomnosti docházku zkontroluje Jirka Urban. Na přednášku 21.11 se nám zatím větší místnost s paní docentkou nalézt nepovedla. Ostatní přednášky budou v naší staré místnosti SB228. Informace k místnostme a programu je rovněž k nalezení zde: http://4it445.vse.cz/wp/program/
  2. Workshop na týmové odhady povede PO Martin Dobiáš a kromě teoretických a praktických dovedností si na konci hodiny odnesete malý praktický dárek s sebou.
  3. Pro zahájení práce na semestrální práci je třeba týmový GitHub účet a server. Server a FTP přístup pro týmy obstará do středy Tomáš Horáček, nicméně mám instrukce, že abyste nebyli bržděni, můžete začít tvořit na svých lokálech, které jste dostali přiděleny. Na GitHubu jsem vám založil repositáře v rámci education organizace. Poté co mi TL pošlou vaše GitHub účty vás přidám. Zatím jsou všechny public, ale do příštího sprintu je udělám privátní. To by vám však nemělo bránit v zahájení práce. Pokud byste rádi používali vlastní repozitář v jakémkoliv nástroji, stačí nám dát přístup a směle do toho. V případě jakýchkoliv dotazů okolo serveru či GitHubu směřujte na Tomáše Horáčka.
  4. Domluvte se svými PO kdy a jak uděláte příští Sprint Review. Já i Lukáš budeme k dispozici až od 1.11, nicméně nejpozději do 4.11 je potřeba se buď fyzicky sejít či nahrát své review na Youtube. Já i Lukáš budeme k dispozici na slacku a budeme se vám snažit po večerech odpovídat, abyste nebyli blokováni.
  5. Na základě dohody se cvičícím Tomášem jsem malinko upravil bodové hodnocení kurzu. Vzhledem k tomu, že se na cvičení nedělají úkoly tak jak tomu bylo v minulosti bude bodové ohodnocení za každé cvičení 1b. u jedenácti cvičení kromě cvičení na security a testování které bude za 2b (dohromady 15b). Za semestrální práci bude nyní možné získat nikoliv 60b ale 70b (5x Sprint Review po 10b + Finální prezentace za 20b). Přednášky zůstávají po 1b x 13 přednášek + účast na finální prezentaci za 2b (Dohromady 15b).

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem,

H.

 

Komentáře jsou uzavřeny