DNES(19.9) VE 21:00 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO TÝMŮ

Zdravím přátelé. První přednáška se nesla v duchu představování. Představení předmětu a představení projektů nám ale nestačí na to, abychom mohli sestavit projektové týmy! V sekci progam můžete nalézt nahranou první přednášku. Zároveň zde jsou odkazy na prezentací všech třech projektů:

HackaStack

LunchWithMe

AMe

Vašim prvním úkolem tohoto semestru bude vyplnit tabulku, která má více sekcí. V prvním „sheetu“ je seznam studentů a přiřazená role TeamLeadera a Lead Developera. Zde je kromě jiného třeba vyplnit vaše univerzitních údajů a vaše subjektivní zhodnocení znalostí v oblasti programování, práci s databázemi či vaše grafické/UX schopnosti. Důležité „sheety“ jsou ty týmové ve kterých je třeba vyplnit vaše jméno k preferovanému projektu a vaší roli. Zde je tabulka, která je nyní uveřejněna pouze k náhledu (přihlašování bude umožněno až ve 21:00.)

Přiřazení do týmu je třeba vyplnit do začátku příští hodiny.

Honza