Dne 18.9 ve 13:00 proběhne PŘIHLAŠOVÁNÍ DO TÝMŮ

Zdravím přátelé. První přednáška se nesla v duchu představování. Představení předmětu a představení projektů nám ale nestačí na to, abychom mohli sestavit projektové týmy! V sekci progam dnes večer naleznete nahranou první přednášku. Zároveň zde budou odkazy prezentací všech tří projektů:

PrevenceMaSmysl

Let’s run

Greenhorn

Vašim prvním úkolem tohoto semestru bude vyplnit tabulku, která má více sekcí. V prvním „sheetu“ je seznam studentů a přiřazená role TeamLeadera a Lead Developera. Zde je kromě jiného třeba vyplnit vaše univerzitních údajů a vaše subjektivní zhodnocení znalostí v oblasti programování, práci s databázemi či vaše grafické/UX schopnosti. Důležité „sheety“ jsou ty týmové ve kterých je třeba vyplnit vaše jméno k preferovanému projektu a vaší roli. Zde je tabulka, která je nyní uveřejněna pouze k náhledu (přihlašování bude umožněno až ve 13:00.)

Úkoly do příští hodiny:
- Přiřazení do týmu a vyplněné údaje v tabulce
- Přihlášení na školní slack
- Přiřazení do kanálu na slacku podle mého týmu

Honza