Lektoři

Jan Černý

Jan pracuje 7 let jako Scrum Master ve firmě CN Group, kde rovněž vede oddělení vývoje webových a mobilních aplikací. Je vedoucím kurzu 4IT445 a program přednášek a workshopů ušil na míru tak, aby studentům co nejvíce přiblížil problematiku vývoje webových aplikací, kterou obohatil o technické přednášky odborníků z praxe. Ve volném čase organizuje funkcionální konferenci Lambdup.io , stříhá videa a hraje hokejbal.

Kontakt: e-mailLinkedInTwitter

Tomáš Horáček

Tomáš je webový/mobilní vývojář ve firmě CN Group, kde šíří evangelium v technologiích React, React Native a poslední rok i v Elmu. Je zakladatelem pražské ElmPrague meetup skupiny a pomáhal organizovat konferenci Lambdup.io. Ve volném čase se věnuje činohře a rád si zahraje staré konzolové hry.

Kontakt: e-mail

 

Lenka Vondráčková

Lenka je mobilní vývojářka ve firmě CN Group, kde React Native a PWA aplikace jsou ji nejbližší. Ve firmě působí jako mentorka pro juniorní programátory a to jak mobilní, tak frontendisty. Ve volném čase běhá, cestuje a hraje na ukulele.

Kontakt: e-mail

 

Petr Čaněk

Petr je webový vývojář ve firmě CN Group. Jakožto fullstack vývojář se zaměřuje na React s Nodem a jeho opravdovou vášní se stal GraphQL. Ve firmě působí zároveň jako mentor juniorních programátorů a ve volném čase jezdí na fantasy cony.

Kontakt: e-mail

Zakladatelé kurzu

Jan Mittner

Jan Mittner Honza je jedním ze tří zakladatelů kurzu 4IT445. Zakladatel webové agentury Vergilio a projektu Jízdomat, je vedoucím 4IT445. Jako specialista na PHP, Zend Framework a související technologie učil studenty, jak lze plnohodnotně vyvíjet webové aplikace s využitím zmíněných technologií.

Kontakt: e-mail, LinkedIn, Twitter

Václav Stoupa

Václav Stoupa Václav je zakladatel největší domácí konference o webu WebExpo Prague . Vašek byl rovněž jeden ze tří zakladatelů kurzu 4IT445.

Kontakt: e-mailLinkedInTwitter

 

Komentáře jsou uzavřeny